Strefa WMS

Serwis Studentów Wydziału Matematyki Stosowanej AGH

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Niezłego Nowego Roku 2007

rok2007.JPGKontynuując grudniowy cykl życzeń, szczęśliwego i obfitującego w ciąg nieustannych sukcesów na polu edukacyjnym, zawodowym, osobistym i towarzyskim roku 2007 życzy zarówno Czytelnikom, jak i Współtworzącym portal Serwis Studentów WMS AGH "Strefa WMS". Tą notką żegna się ze wzgledu na ukończenie studiów ze Strefą WMS dotychczas tworząca go ekipa. W nowym 2007 r. zapraszamy do kontynuacji tworzenia serwisu nowe osoby - studentów WMS wszystkich lat (kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ), tym bardziej, że jak dotąd nikt nie wyraził gotowości do przejęcia pałeczki. Miło nam jednocześnie poinformować że 2006 r. kończymy z dzienną odwiedzalnością na poziomie 148 osłon dziennie i ponad 125 unikalnymi użytkownikami każdego dnia, zaś w samym tylko grudniu nasz Serwis został odwiedzony 4 i pół tysiąca razy.

Szczegółowe statystyki można przejrzeć tutaj.

Zapraszamy do dodawania nowych plików z pomocami dydaktycznymi i przykładami pism do działu Materiałów - są one dodawane automatycznie po wgraniu na serwer przez dowolnego użytkownika.

Do czasu przejęcia kontroli nad serwisem przez nowych administratorów i redaktorów (mamy nadzieję, że tacy się pojawią), nowe teksty dodawane przez użytkowników wciąż będą publikowane, z zastrzeżeniem prawa do pojawiających się niekiedy opóźnień. Aby przyspieszyć publikację, można wysłać e-maila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (bądź częściej sprawdzany: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).

Podobnie rzecz ma się z forum i dodawaniem nowych użytkowników - nowy admin pilnie poszukiwany (w tej sprawie można tez pisać na: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).

Pozdrowienia

Dominik Frenkel
w imieniu redakcji Strefy WMS
Poprawiony: wtorek, 02 stycznia 2007 13:12