Strefa WMS

Serwis Studentów Wydziału Matematyki Stosowanej AGH

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Perypetie z Forum Studentów WMS

ImageWszyscy wnikliwi użytkownicy studenckich stron wydziałowych zdążyli zapewne już zauważyć, że przestało działać wydziałowe forum studentów. Jak starsi studenci doskonale pamiętają, od początku jego istnienia zdarzały się rozmaite perypetie związane z funkcjonowaniem, włączywszy w to takie oryginalne wydarzenia, jak atak tureckich hakerów, którzy wykasowali swego czasu całą jego zawartość. Forumowiczów uspokajamy - tym razem nic takiego nie miało miejsca.


Jak udało się ustalić Strefie WMS, bezpośrednim powodem wyłączenia strony była rezygnacja z dzierżawy konta na serwerze www przez ostatniego administratora WMS Forum (dziś absolwenta), ale cała jego zawartość została przedtem zapisana, zatem nie przepadła. Jak wiadomo, od pewnego czasu WMS Forum nie udawało się znaleźć administratora ani moderatorów wśród obecnych studentów WMS, którzy mogliby się zająć przywróceniem jego sprawnego działania. Chętni proszeni są o kontakt z redakcją Strefy WMS: strefawms(*)o2.pl

Równolegle trwają działania, aby przenieść forum na ten sam serwer, na którym znajduje się Strefa WMS - jeśli okaże się to możliwe, pomownego uruchomienia należy się spodziewać w drugiej połowie stycznia.