Strefa WMS

Serwis Studentów Wydziału Matematyki Stosowanej AGH

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Europejski Dzień Języków

 W najbliższy czwartek, czyli 24 listopada pod hasłem Zrób użytek ze swojego języka odbędzie się Europejski Dzień Języków. Program może być interesujący: konferencja językowa w Jagiellonce, warsztaty językowe w Instytucie Psychologii UJ, a także darmowe kino z filmami z różnych części świata w Extreme.

Organizator, AEGEE (Association des Etats Généraux des Etudiants de l'Europe), czyli Europejskie Forum Studentów zachęca do wzięcia udziału w imprezie swojej stronie internetowej następująco:

Zapraszamy Was serdecznie do wioski językowej, która zostanie zbudowana w klubie Extreme (ul. Oleandry 1, budynek DS "Żaczek"), do naszego kina, które będzie wyświetlać filmy z różnych części świata (również klub Extreme), na konferencję językową w auli Biblioteki Jagiellońskiej oraz warsztaty językowe w Instytucie Psychologii UJ (ul. Mickiewicza 3). Wieczorem zapraszamy Was na pokazy tancow narodowych oraz language&culture party, które również odbędzie się w klubie Extreme (wstęp za zaproszeniami). Zaproszenia będzie można otrzymać w czasie konferencji w BJ, na stoiskach w wiosce językowej oraz na warsztatach w IP UJ.

Zobacz  program EDL na stronie AEGEE.

Zobacz oficjalną stronę Europejskiego Dnia Języków.
Poprawiony: wtorek, 22 listopada 2005 17:38