Strefa WMS

Serwis Studentów Wydziału Matematyki Stosowanej AGH

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

P&G Day - zaproszenie na warsztaty

Z okazji ogólnopolskiego "P&G Day", który odbędzie się dnia 26.11.2007 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, chciałabym serdecznie zaprosić studentów krakowskich uczelni do udziału w bezpłatnych warsztatach firmy Procter&Gamble (w godz. 9:30-11:00 na UE). Zapisy na warsztaty prowadzone są drogą e-mailową.MKT Workshop

Podejmij wyzwanie! Czy wiesz jak stworzyć reklamę, która pozwoli Ci zdobyć 40% rynku? Stworzenie skutecznej reklamy to prawdziwe wyzwanie. Czy powinna się podobać Tobie, czy Twojemu konsumentowi? Jak ocenić, że będzie efektywna na rynku zanim zainwestujesz w nią setki tysięcy dolarów? Przyjdź na spotkanie z menedżerem P&G i dowiedz się jak!
Gdzie i kiedy? 26.11.2007 godzina 9:30-11:00 pawilon B sala 251 Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

F&A Workshop

Analiza finansowa nowej marki. Wyobraź sobie, że jesteś analitykiem finansowym. Stwórz rekomendację finansową wprowadzenia na rynek nowego produktu - zaproponuj cenę i oceń przyszłe zyski. Bardzo dużo danych... i bardzo
mało czasu. Sprawdź się!
Gdzie i kiedy? 26.11.2007 godzina 9:30-11:00 pawilon C sala C Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

CBD Workshop Sales FUNdamentals

Chcesz się sprawdzić jako negocjator w biznesie? Chcesz się przekonać, jakie są podstawowe umiejętności potrzebne do pracy w Procter & Gamble  w Dziale Kontaktów z Klientami? Zapraszamy na warsztat przygotowany w oparciu o materiały z wewnętrznych szkoleń Działu Kontaktów z Klientami.
Gdzie i kiedy? 26.11.2007 godzina 9:30-11:00 pawilon D sala 4 Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Dodatkowo możliwość porozmawiania z działem HR P&G o stażach, praktykach i programach edukacyjnych przy stoisku informacyjnym w holu pawilonu dydaktyczno - sportowego.

Uwaga! Ilość miejsc na warsztatach ograniczona. Celem rejestracji proszę o kontakt na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z tematem szkolenia oraz imieniem i nazwiskiem.

Do zobaczenia!

Iwona Osmólska
Ambasador P&G w Krakowie
Poprawiony: czwartek, 22 listopada 2007 13:56