Strefa WMS

Serwis Studentów Wydziału Matematyki Stosowanej AGH

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Bezpłatny francuski i niemiecki dla I roku (i nie tylko)

sjo.JPGBezpłatne kursy e-learningowe języków: niemieckiego i francuskiego organizuje Studium Języków Obcych AGH. Kursy przeznaczone są dla studentów pierwszego roku, choć w przypadku francuskiego SJO przyjmie także w ramach wolnych miejsc studentów wyższych lat. Zajęcia prowadzone będą metodą online i uzupełnione o 9 godzin lektoratu metodą tradycyjną. Zapisy tylko do 10 października 2007 r. W AGH studenci I roku nie mogą uczęszczać na tradycyjne lektoraty.


Ogłoszenie SJO o e-learningowym kursie języka francuskiego


Uprzejmie informujemy, ze w dniach 25.09. - 10.10. w sekretariacie SJO prowadzone są zapisy na jedno semestralny kurs e-learningowy języka francuskiego na poziomie A2, czyli dla początkujących / średnio zaawansowanych (po ok. 90 godzinach nauki). Zajęcia prowadzone będą metodą on-line i uzupełnione o 9 godzin lektoratu metodą tradycyjną.

Kurs przeznaczony jest zasadniczo dla studentów I roku , a jego ukończenie pozwoli na kontynuowanie nauki w ramach lektoratu podczas kolejnych lat studiów (nawet, jeśli student nie zdawał matury z języka francuskiego).

W miarę wolnych miejsc będziemy przyjmować także studentów wyższych lat.

Ogłoszenie SJO o e-learningowym kursie języka francuskiego

Uprzejmie informujemy, że w dniach 25.09. - 10.10. w sekretariacie SJO prowadzone są zapisy na jednosemestralny kurs e-learningowy języka niemieckiego na poziomie B1 (średniozaawansowanym). Zajęcia prowadzone będą metodą on-line i uzupełnione o 9 godzin lektoratu metodą tradycyjną.

Kurs przeznaczony jest wyłącznie dla studentów I roku.

Sekretariat SJO AGH mieści się w pawilonie D-11 (ul. Kawiory 26a, budynek przyległy do budynku Wydziału Fizyki), pokój 304 - czynny w dni powszednie w godz. 10:00-13:00.

W Akademii Górniczo-Hutniczej studenci pierwszego roku nie mają możliwości uczęszczania na tradycyjne lektoraty.

Linki do ogłoszeń na stronie SJO
E-learningowy kurs francuskiego
E-learningowy kurs niemieckiego
Poprawiony: czwartek, 04 października 2007 15:29