Strefa WMS

Serwis Studentów Wydziału Matematyki Stosowanej AGH

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Kursy Zimowe BEST - zaplanuj zimę jesienią!

Kursy Zimowe BEST to jedno lub dwutygodniowe kursy naukowe poświęcone tematyce nowoczesnej technologii, ekonomii, marketingu oraz zarządzania. Na kursach spotykają się studenci z różnych krajów, kultur, uczelni. Co ważne: wyjeżdżając na kurs płacisz tylko za koszty przejazdu. Wszystko inne (noclegi, wyżywienie, rozrywki, zajęcia naukowe) organizuje i opłaca grupa, która Cię gości! Tej zimy wyjechać można m.in. do Aten, Stambułu, Brukseli, Moskwy, Paryża czy Rzymu. Deadline na nadsyłanie aplikacji to 21 października, godz. 23:00, a w najbliższą środę tj. 17 października o godzinie 19:00 zapraszamy na prezentację kursów w Sali Klubowej DS-14 „Kapitol".

Kursy Zimowe BEST to jedno lub dwutygodniowe kursy naukowe poświęcone tematyce nowoczesnej technologii, ekonomii, marketingu oraz zarządzania. Organizowane są w sezonie zimowym przez lokalne grupy BEST-u na terenie całej Europy. Uczestniczyć w nich mogą wyłącznie studenci uczelni przy których działa BEST (w przypadku Krakowa są to studenci AGH). Kursy Naukowe BEST-u dają możliwość zdobycia nowych umiejętności, rozwinięcia swoich zainteresowań oraz zwiedzenia Europy.

To świetne połączenie wypoczynku, zabawy i nauki. Na Kursach spotykają się studenci z różnych krajów, kultur, uczelni. Daje to niepowtarzalną możliwość do wymiany doświadczeń.

Co ważne: wyjeżdżając na Kurs płacisz tylko za koszty przejazdu (a związku z tym, że o tym czy zostałeś zaakceptowany na dany Kurs dowiadujesz się z dużym wyprzedzeniem, możesz kupić bilety lotnicze w naprawdę atrakcyjnych cenach). Wszystko inne (noclegi, wyżywienie, rozrywki, zajęcia naukowe) organizuje i opłaca grupa, która Cię gości.

Na najbliższy sezon Kursów wciąż można jeszcze aplikować. Na mapie organizowanych eventów znajdują się takie miasta jak Ateny, Istambuł, Bruksela, Moskwa, Paryż czy Rzym. Niezależnie od tego czy chcesz jechać na wschód czy na zachód, na północ czy na południe znajdziesz coś dla siebie. Pamiętaj - deadline na nadsyłanie aplikacji to 21 października, godz. 23:00!

Listę wszystkich Kursów wraz z ich opisem znajdziesz pod adresem: http://bas.best.eu.org/eventList.jsp

Zapraszamy także na prezentację Kursów, która odbędzie się w najbliższą środę tj. 17 października o godzinie 19:00 w Sali Klubowej DS-14 „Kapitol". Zarówno członkowie BESTu, jak i osoby, które w przeszłości wyjeżdżały już na Kursy BEST opowiedzą o tym jak aplikować aby zostać zaakceptowanym oraz o tym jak wygląda sam Kurs.

Jeśli jesteś zainteresowany, ale nie możesz przyjść na prezentację, kontaktuj się z naszą Koordynatorką ds. Kursów Agnieszką Czypionką: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zapraszamy!

Członkowie BEST Kraków