Strefa WMS

Serwis Studentów Wydziału Matematyki Stosowanej AGH

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Bezpłatny niemiecki i francuski przez Internet w SJO

ImageStudium Języków Obcych AGH przyjmuje zapisy na drugą edycję jednosemestralnych i bezpłatnych dla studentów AGH kursów e-learningowych. Zapisy na język francuski lub niemiecki potrwają do 25 lutego 2008 r. drogą e-mailową lub w sekratariacie Studium.


Oferowane kursy

Język francuski - poziom A2 (dla początkujących).
Kurs przeznaczony jest dla osób, które miały już kontakt z językiem francuskim (co najmniej 90 godzin zajęć; 1 rok nauki).

Język niemiecki - poziom B1 (średniozaawansowany).
Kurs przeznaczony jest dla osób kontynuujących naukę języka niemieckiego po szkole średniej.

Zajęcia prowadzone są metodą on-line i uzupełnione o 9 godzin lektoratu metodą tradycyjną. Po ukończeniu kursu studenci otrzymują certyfikat. Ukończenie kursu umożliwia kontynuację nauki języka na wyższych poziomach zaawansowania.

Zgłoszenia można dokonać, przesyłając swoje dane (imię, nazwisko, wydział, rok studiów) na adres:
  • Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. - j.francuski
  • Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. - j.niemiecki
  • lub w sekretariacie SJO AGH (ul. Kawiory 26a, III p, codziennie w godz.10-13) w terminie do dnia 25 lutego 2008.
Pierwszeństwo uczestnictwa w kursie mają studenci I roku, ale chęć uczestnictwa może zgłosić każdy.  Ostateczne ustalenie listy uczestników nastąpi podczas zebrania organizacyjnego w dniu 27 lutego 2008 r. o godz. 20:00, w SJO (ul. Kawiory 26a, III p), s. 307 i 309.

Zobacz też ogłoszenie na stronie SJO.

Poprawiony: niedziela, 20 stycznia 2008 15:21