Strefa WMS

Serwis Studentów Wydziału Matematyki Stosowanej AGH

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Dziekan o obchodach 10-lecia WMS w liście do absolwentów

ImageW dniu 1.11.2007 roku minęło 10 lat od podjęcia decyzji przez Senat AGH o utworzeniu Wydziału Matematyki Stosowanej, zaś rok później 1.10.2008 roku na Wydziale Matematyki Stosowanej  rozpoczął naukę dziesiaty rocznik kierunku matematyka. W związku z tymi rocznicami władze WMS planuja zorganizowanie uroczystosci, których główna część odbędzie się w dniach 10-12.10.2008 r. - pisze dziekan WMS, prof. Stanisław Brzychczy w liście do absolwentów Wydziału i zachęca do wstępnych deklaracji udziału oraz zgłaszania sukcesów na polu zawodowym, społecznym lub kulturalnym.
List Dziekana WMS do absolwentów na temat obchodów 10-lecia Wydziału

Zobacz też w wersji pdf razem w formularzem.

Szanowni Państwo

W dniu 01. 11. 2007 roku minęło 10 lat od podjęcia decyzji przez Senat AGH o utworzeniu Wydziału Matematyki Stosowanej. W dniu 01. 10. 2008 roku na Wydziale Matematyki Stosowanej rozpocznie naukę dziesiąty rocznik kierunku matematyka. W związku z tymi rocznicami władze WMS planują zorganizowanie uroczystości, których główna część będzie odbywać się w dniach 10 - 12. 10. 2008 roku. Przewidujemy, ze w tych dniach odbędą się następujace wydarzenia:
- uroczysta immatrykulacja 10 rocznika studentow,
- uroczysta msza w intencji WMS,
- konferencja poświęcone historii i teraźniejszości WMS,
- konferencja studenckich kok naukowych i samorządu studenckiego,
- wystawy o historii WMS,
- finały turniejów sportowych,
- bal matematyka,
- biesiada matematyków.

Uczestnicy uroczystości otrzymają książkę o historii WMS oraz inne okolicznościowe publikacje. Poza terminem 10-12 października odbędą się także inne wydarzenia jubileuszowe:
1) Konferencja z Zastosowań Matematyki w Krynicy,
2) Konferencja 17" Workshop Graphs 08, (6 - 10 XI),
3) Studencki IX Rajd Matematyka (przełom IV / V).

Szczegółowy terminarz i zasady uczestnictwa w/w uroczystościach podamy Państwu później ( na przełomie miesięcy III i IV). Celem niniejszego listu jest uzyskanie od Państwa informacji, czy jesteście zainteresowani udziałem w tych uroczystościach, a w szczególności w imprezach, które wymagają odpłatności. W załączeniu znajdą Państwo druk na którym prosimy o zaznaczenie „+" imprez w których zechcieli by Państwo wziąć udział. Przy niektórych z nich jest planowany koszt uczestnictwa. Ich wybór będziemy traktować jako wstępny akces do udziału w tej imprezie i zapłaty wskazanej kwoty (jest to potrzebne do podjęcia decyzji o organizacji poszczególnych imprez).

Prosimy o odesłanie wypełnionego w/w druku na adres WMS w terminie najpóźniej do dnia 29. 02. 2008 r. Jednocześnie zwracamy się do Państwa z prośbą o przesłanie na adres WMS materiałów i informacji przydatnych do organizacji wystaw historycznych o WMS. Mogą to być fotografie, wspomnienia karykatury, anegdoty itp., dotyczące kolegów i koleżanek ze studiów oraz pracowników WMS.

Jezeli Państwo macie możliwość pochwalenia się pewnymi osiągnięciami swojej działalności zawodowej, społecznej, kulturalnej i innej w postaci certyfikatów, dyplomów, wyróżnień, obrazów, grafik itp. itd., prosimy o kontakt z Panią: dr Maria Potępa (tel. 012 - 655 57 74, wieczorem).

I wreszcie prośba, o ewentualny sponsoring Naszej Uroczystosci, Jeżeli macie Państwo taka możliwość, ze Państwa Firma jest w stanie dofinansować realizację tych uroczystosci (w zamian możemy umożliwić prezentację firmy na WMS) proszę w załączonym druku zaznaczyć przy pozycji sponsoring „+" i podac (jeżeli jest to możliwe) przybliżoną kwotę dofinansowania.

Łączymy wyrazy szacunku

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
Jubileuszu 10-lecia Wydziału Matematyki Stosowanej
dr Jerzy Stochel
 
 
Dziekan
Wydziału Matematyki Stosowanej
Prof. dr hab. Stanisław Brzychczy
 
PS. Ze względu na to, że nie mamy pewności, czy Państwa stare adresy są nadal aktualne, proszę o zawiadomienie kolegów i koleżanek o treści niniejszego listu.

Formularz wstępnej deklaracji udziału w imprezach jest załączony w wersji pdf.
Poprawiony: środa, 27 lutego 2008 00:17