Strefa WMS

Serwis Studentów Wydziału Matematyki Stosowanej AGH

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Rekrutacja: Czas złożyć dokumenty na studia

ms.jpgDo najbliższego poniedziałku, 7 lipca 2008 r. do godziny 15:00 mają jeszcze czas kandydaci na studentów I roku Wydziału Matematyki Stosowanej na złożenie wymaganych dokumentów w Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej w ramach trwającej rekrutacji na studia I stopnia. Ogłoszenie wyników nastąpi dzień później o godzinie 18:00.
Ostateczny termin składania dokumentów, który początkowo miał wypaść w piątek, 4.07 został wydłużony do poniedziałku w związku z późniejszym udostępnieniem wyników tegorocznych matur uczelniom wyższym przez Krajowy Rejestr Matur (KReM) - podała w środę Uczelniana Komisja Rekrutacyjna na swojej stronie.

W tym roku dla nowych studentów przygotowano 200 miejsc na studiach I stopnia oraz 60 na studiach II stopnia (dla osób z tytułem licencjata bądź inżyniera; składanie dokumentów do 20.09.2008) - wszystkie w systemie dziennym.

Jak donoszą sami kandydaci na Forum Studentów WMS do środy potrzebne dokumenty złożyło juz ponad 130 osób ubiegających się o przyjęcie na matematykę na naszym Wydziale. Powodzenia!