Strefa WMS

Serwis Studentów Wydziału Matematyki Stosowanej AGH

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Letnie Kursy Naukowe BEST 2009

BEST KrakówChcesz spędzić wakacje w ciekawy sposób, bawiąc się, ale jednocześnie zdobywając doświadczenie, przeżyć niesamowitą przygodę i poznać szalonych ludzi z całej Europy? Letnie Kursy Naukowe BEST to blisko dwutygodniowe wyjazdy poświęcone tematyce nowoczesnej technologii, ekonomii, marketingowi oraz zarządzaniu. Uczestniczyć w nich mogą wyłącznie studenci uczelni przy których działa BEST (w przypadku Krakowa są to studenci AGH).

 Kursy to świetne połączenie wypoczynku, zabawy i nauki. Okazja, aby spotkać studentów z różnych krajów, kultur, uczelni. Niepowtarzalna możliwość do wymiany doświadczeń, nawiązania licznych kontaktów, przyjaźni, podszlifowania języka angielskiego. Organizowane są w czterech sezonach przez lokalne grupy BEST-u na terenie całej Europy.  Kursy Naukowe BEST-u dają możliwość zdobycia nowych umiejętności, rozwinięcia swoich zainteresowań oraz zwiedzenia Europy.

Co ważne: wyjeżdżając na Kurs płacisz tylko za koszty przejazdu (a związku z tym, że o tym czy zostałeś zaakceptowany na dany Kurs Naukowy dowiadujesz się z dużym wyprzedzeniem, możesz kupić bilety lotnicze w naprawdę atrakcyjnych cenach). Wszystko inne (noclegi, wyżywienie, rozrywki, zajęcia naukowe) organizuje i opłaca grupa, która Cię gości.

Na najbliższy- Letni sezon Kursów Naukowych wciąż można jeszcze aplikować. Na mapie organizowanych eventów znajdują się takie miasta jak Almada, Istambuł, Lizbona, Madryt, Paryż czy Rzym. Niezależnie od tego czy chcesz jechać na wschód czy na zachód, na północ czy na południe znajdziesz coś dla siebie. Pamiętaj - deadline na nadsyłanie aplikacji to 5 kwietnia, godz. 23:00!

Listę wszystkich Kursów wraz z ich opisem znajdziesz pod adresem:

http://www.BESTorg.eu/student/courses/coursesList.jsp

 Możesz też zobaczyć filmik na temat Kursów:

http://www.youtube.com/watch?v=vAxrAEHBgOY

Jeśli chcesz dowiedzieć się szczegółowych informacji na temat Kursów, skontaktuj się z naszą Koordynatorką ds. Kursów Małgorzatą Guzek: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zapraszamy!

Członkowie BEST Kraków

www.BEST.krakow.pl