Strefa WMS

Serwis Studentów Wydziału Matematyki Stosowanej AGH

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

II Sympozjum Matematycznych i Informatycznych Kół Naukowych

II Sympozjum Matematycznych i Informatycznych Kół Naukowych organizowane przez Koło Matematyków i Informatyków Akademii Pedagogicznej poświęcone teorii grafów w popularnym ujęciu odbędzie się w Krakowie w dniach 13-16 wrze?nia 2005.
Głównym celem spotkań będzie zapoznanie się z  teoria grafów - działem matematyki zajmujacym się badaniem własności grafów. Rozwijanie algorytmów wyznaczajacych pewne właściwości grafów jest jednym z bardziej znaczacych pól działania informatyki. Algorytmy te stosuje się do rozwiązywania wielu zadań praktycznych, często w dziedzinach na pozór nie związanych z grafami.

REFERATY


Chęć wygłoszenia referatu może zgłosić każdy uczestnik, wypełniając w formularzu zgłoszeniowym częsć poświęconą referatom i przesyłając do 15.07.2005 r. pocztą lub elektronicznie na nasz adres krótkie streszczenie referatu. Autor najciekawszego referatu zostanie nagrodzony!
W sposób szczególny do udziału w sympozjum zachęcani są studenci i doktoranci kierunków matematycznych i pokrewnych oraz nauczyciele matematyki.

Spotkania będ? odbywać się w salach Instytutu Matematyki Akademii Pedagogicznej w Krakowie w godzinach od 10 do 13 oraz od 15 do 17. 

Więcej informacji można znaleĽć na stronie:

http://www.ap.krakow.pl/~kolomat/
Poprawiony: wtorek, 19 lipca 2005 21:44