Strefa WMS

Serwis Studentów Wydziału Matematyki Stosowanej AGH

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

E-learningowy niemiecki w SJO

Studium Języków Obcych AGH przyjmuje zapisy na bezpłatny dwusemestralny e-learningowy kurs języka niemieckiego na poziomie B-1 (średniozaawansowanym). Zajęcia prowadzone będą metodą on-line i uzupełnione o 18 godzin lektoratu metodą tradycyjną. Po ukończeniu kursu studenci otrzymają certyfikat. Zgłoszenia można nadsyłać e-mailem tylko do 12 października 2010 r. Pierwszeństwo w kwalifikacji do grup będą mieć studenci I roku, którzy nie mogą uczęszczać się na tradycyjne lektoraty.

Ukończenie kursu umożliwia kontynuację nauki języka na wyższych poziomach zaawansowania. Test kwalifikacyjny oraz ostateczne ustalenie listy uczestników nastąpi podczas zebrania organizacyjnego w dniu 13 października 2010 r. o godz. 19.30 w SJO (ul. Kawiory 26a, III p., s. 309).

Zgłoszenia można dokonać, przesyłając swoje dane (imię, nazwisko, wydział, rok studiów) na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w terminie do 12 października 2010 r. Pierwszeństwo uczestnictwa w kursie mają studenci I roku.

Weź udział w dyskusji na WMS Forum o kursach e-learningowych w SJO AGH.

Poprawiony: niedziela, 10 października 2010 18:33