Strefa WMS

Serwis Studentów Wydziału Matematyki Stosowanej AGH

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

SKM - start na nowy semestr

skm.jpgZapraszamy bardzo serdecznie na spotkanie organizacyjne Studenckiego Koła Matematyków, które odbędzie się we wtorek, 10.10.2006 roku o godz. 18.30 w sali 1.9 w B7. Na spotkaniu tym będzie przedstawiona prezentacja dotychczasowej działalności Koła. Przedstawimy także nasze propozycje na najbliższy semestr m.in. wyjazd naukowo rekreacyjny, warsztaty, naukowe sesje studenckie.

Jedną z takich propozycji są warsztaty "Liczby i liczenie na przestrzeni tysiącleci", na podstawie książki Georgesa Ifraha "Dzieje liczby, czyli historia wielkiego wynalazku". Wszystkich zainteresowanych prosimy o pozostanie po spotkaniu organizacyjnym. Wtedy ustalimy szczegóły i dokładny termin warsztatów.

Drugą propozycją jest wyjazd naukowo-rekreacyjny, który odbędzie się w dniach 20-22 października 2006 roku. Będziemy nocować w chatce studenckiej pod Potrójną w Beskidzie Małym, czyli w okolicach Andrychowa. Koszt to tylko i wyłącznie dojazd i wyżywienie. Szczegółowe informacje podane zostaną na spotkaniu organizacyjnym.

UWAGA! Wszystkich chętnych prosimy o e-mailowe ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) zgłaszanie się do Koła, najpóźniej do poniedziałku 9 października. 

Zobacz też stronę SKM.
Poprawiony: piątek, 06 października 2006 20:50